Machinery Central Asia 2026 - bu Markaziy Osiyo xalqaro raqamli texnologiyalar, avtomatlashtirish, sun'iy intellekt va “aqlli fabrikalar” va zamonaviy sanoat ishlab chiqarishi uchun Industry 4.0 yechimlari ko'rgazmasi.
Ushbu asosiy professional platforma kompaniyalarga G2B/B2B-netvorking, unumdorlikni oshirish, energiya samaradorligi va ishlab chiqarish jarayonlarining shaffofligini oshirish bo'yicha yechimlarni taqdim etish, raqamli texnologiyalarning amaliy qiymatini namoyish etish, mahsulot va xizmatlarni ichki bozor talablariga moslashtirish uchun noyob imkoniyatlarni taqdim etadi.
TADBIRGACHA QOLDI
KUN
SOAT
MIN
DAQ
MCA 2026
10 - 12 noyabr 2026
O`zekspomarkaz MKK / Toshkent, O`zbekiston
mca.uz
Machinery Central Asia innovatsion sanoat va raqamli texnologiyalarni rivojlantirishga yo`naltirilgan kompaniyalar uchun asosiy professional platforma hisoblanadi.
Official support and partners
HAMKOR TASHKILOTCHI
591,1
asosiy kapitalga trillion so‘m investitsiyalar
27,2 %
sanoat va avtomatlashtirishga investitsiyalar
71
internet tezligi bo‘yicha dunyodagi o‘rin
+17
AI Readiness Index global reytingidagi pog‘onalar
HOMIYLIK IMKONIYATLARI
Yangiliklar
BIZNES TADBIRLARINGIZNI OLDINDAN REJALASHTIRING!
Iteca Exhibitions 1995 yildan buyon biznes tadbirlarini tashkil etish sohasida faoliyat olib boradi, bizning jamoamiz sizga Xalqaro ko'rgazmalar doirasida biznes tadbirlarini o'tkazish va tashkil etishda yordam taklif etadi. Iteca Exhibitions xalqaro ko'rgazma kompaniyasi sizning e'tiboringizga ko'rgazmaga bag'ishlangan ExpoDaily noyob ko'rgazma qo'llanmasini taqdim etadi. O'z reklamangizni uning sahifalarida joylashtirish imkoniyatini ko'rib chiqishni taklif qilishdan mamnunmiz.

Machinery Central Asia 2026 is the International Exhibition of digital technologies, automation, artificial intelligence, and Industry 4.0 solutions for smart factories and state-of-the-art industrial manufacturing.
The strategic industry platform for G2B and B2B networking, bringing together business, technology, and government to present solutions that drive productivity, energy efficiency, transparent production, and the effective integration of digital technologies into the domestic market.
EVENT STARTS IN
DAYS
HOURS
MIN
SEC
MCA 2026
10 - 12 November 2026
Uzexpocentre NEC / Tashkent, Uzbekistan
mca.uz
Machinery Central Asia is the key professional platform for companies developing innovative industrial and digital technologies
Official support and partners
PARTNERS
591,1
trillion UZS of investments in fixed capital
27,2 %
investments in industry and automation
71-st
place in the world by internet speed
+17
positions in the global AI Readiness Index ranking
SPONSORSHIP OPPORTUNITIES
News
PLAN YOUR BUSINESS EVENT IN ADVANCE!
Iteca Exhibitions has been working in the field of business events since 1995 and our team would like to offer you our help in the organisation and operation of business events at International Exhibitions. The international exhibition company Iteca Exhibitions presents to your attention a unique exhibition guidebook ExpoDaily timed to coincide with the exhibition. We are pleased to offer to consider the possibility of placing your ads on its pages.