Machinery Central Asia 2026 - bu Markaziy Osiyo xalqaro raqamli texnologiyalar, avtomatlashtirish, sun'iy intellekt va “aqlli fabrikalar” va zamonaviy sanoat ishlab chiqarishi uchun Industry 4.0 yechimlari ko'rgazmasi.
Ushbu asosiy professional platforma kompaniyalarga G2B/B2B-netvorking, unumdorlikni oshirish, energiya samaradorligi va ishlab chiqarish jarayonlarining shaffofligini oshirish bo'yicha yechimlarni taqdim etish, raqamli texnologiyalarning amaliy qiymatini namoyish etish, mahsulot va xizmatlarni ichki bozor talablariga moslashtirish uchun noyob imkoniyatlarni taqdim etadi.
TADBIRGACHA QOLDI
KUN
SOAT
MIN
DAQ
MCA 2026
10 - 12 noyabr 2026
O`zekspomarkaz MKK / Toshkent, O`zbekiston
mca.uz
Machinery Central Asia innovatsion sanoat va raqamli texnologiyalarni rivojlantirishga yo`naltirilgan kompaniyalar uchun asosiy professional platforma hisoblanadi.
Official support and partners
HAMKOR TASHKILOTCHI
591,1
asosiy kapitalga trillion so‘m investitsiyalar
27,2 %
sanoat va avtomatlashtirishga investitsiyalar
71
internet tezligi bo‘yicha dunyodagi o‘rin
+17
AI Readiness Index global reytingidagi pog‘onalar
HOMIYLIK IMKONIYATLARI
Yangiliklar
BIZNES TADBIRLARINGIZNI OLDINDAN REJALASHTIRING!
Iteca Exhibitions 1995 yildan buyon biznes tadbirlarini tashkil etish sohasida faoliyat olib boradi, bizning jamoamiz sizga Xalqaro ko'rgazmalar doirasida biznes tadbirlarini o'tkazish va tashkil etishda yordam taklif etadi. Iteca Exhibitions xalqaro ko'rgazma kompaniyasi sizning e'tiboringizga ko'rgazmaga bag'ishlangan ExpoDaily noyob ko'rgazma qo'llanmasini taqdim etadi. O'z reklamangizni uning sahifalarida joylashtirish imkoniyatini ko'rib chiqishni taklif qilishdan mamnunmiz.

Machinery Central Asia 2026 — Центральноазиатская Международная выставка цифровых технологий, автоматизации, искусственного интеллекта и решений Industry 4.0 для «умных фабрик» и современного промышленного производства.
Ключевая профессиональная платформа предоставляет компаниям уникальные возможности для G2B/B2B-нетворкинга, презентации решений по повышению производительности, энергоэффективности и прозрачности производственных процессов, демонстрации практической ценности цифровых технологий, а также адаптации продуктов и сервисов под требования отечественного рынка.
ОСТАЛОСЬ ДО МЕРОПРИЯТИЯ
ДНЕЙ
ЧАСОВ
МИН
СЕК
10 - 12 ноября 2026
НВК "Узэкспоцентр" / Ташкент, Узбекистан
mca.uz
Machinery Central Asia— является ключевой профессиональной платформой для компаний, ориентированных на развитие инновационных промышленных и цифровых технологий.
Official support and partners
СООРГАНИЗАТОР
Статистика Узбекистан - 2025
591,1
трлн сумов инвестиций в основной капитал
27,2 %
инвестиций в индустрию и автоматизацию
71-е
место в мире по скорости интернета
+17
позиций в мировом рейтинге AI Readiness Index
Станьте спонсором
СПОНСОРСКИЕ ВОЗМОЖНОСТИ
MCA
Новости
Деловая программа & ExpoDaily
ПЛАНИРУЙТЕ ВАШИ ДЕЛОВЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ ЗАРАНЕЕ!
Компания Iteca Exhibitions работает в сфере организации деловых мероприятий с 1995 года, наша команда предлагает Вам помощь в проведении и организации деловых мероприятий в рамках Международных выставок. Международная выставочная компания Iteca Exhibitions представляет Вашему вниманию уникальный выставочный путеводитель ExpoDaily приуроченный к выставке. Мы рады предложить рассмотреть возможность размещения Вашей рекламы на его страницах.