Intellektual ishlab chiqarish, avtomatlashtirish va Industry 4.0 - 18-Markaziy Osiyo xalqaro ko`rgazmasi - Machinery Central Asia 2026
10 - 12 noyabr 2026, O`zekspomarkaz MKK / Toshkent, O`zbekiston
MCA Uzbekistan is a driver
MCA 2026
10 - 12 noyabr 2026
O`zekspomarkaz MKK / Toshkent, O`zbekiston
mca.uz
Machinery Central Asia innovatsion sanoat va raqamli texnologiyalarni rivojlantirishga yo`naltirilgan kompaniyalar uchun asosiy professional platforma hisoblanadi.
Machinery Central Asia 2026 - bu Markaziy Osiyo xalqaro raqamli texnologiyalar, avtomatlashtirish, sun'iy intellekt va “aqlli fabrikalar” va zamonaviy sanoat ishlab chiqarishi uchun Industry 4.0 yechimlari ko'rgazmasi.
Ushbu asosiy professional platforma kompaniyalarga G2B/B2B-netvorking, unumdorlikni oshirish, energiya samaradorligi va ishlab chiqarish jarayonlarining shaffofligini oshirish bo'yicha yechimlarni taqdim etish, raqamli texnologiyalarning amaliy qiymatini namoyish etish, mahsulot va xizmatlarni ichki bozor talablariga moslashtirish uchun noyob imkoniyatlarni taqdim etadi.
KO`RGAZMA HAQIDA KO`RGAZMA BROSHYURASINI YUKLASH
Official support and partners
HAMKOR TASHKILOTCHI
Statistika O‘zbekiston - 2025
asosiy kapitalga trillion so‘m investitsiyalar
591,1
sanoat va avtomatlashtirishga investitsiyalar
27,2 %
internet tezligi bo‘yicha dunyodagi o‘rin
71
+17
AI Readiness Index global reytingidagi pog‘onalar
Homiy bo`ling
HOMIYLIK IMKONIYATLARI
Biz nafaqat ishtirokchilarga, balki ishtirok etmayotgan kompaniyalarga ham tadbirning tijorat salohiyatini samarali oshirish uchun homiylik imkoniyatlarini taklif qilamiz.
Biznes dastur va ExpoDaily
BIZNES TADBIRLARINGIZNI OLDINDAN REJALASHTIRING!
Iteca Exhibitions 1995 yildan buyon biznes tadbirlarini tashkil etish sohasida faoliyat olib boradi, bizning jamoamiz sizga Xalqaro ko'rgazmalar doirasida biznes tadbirlarini o'tkazish va tashkil etishda yordam taklif etadi. Iteca Exhibitions xalqaro ko'rgazma kompaniyasi sizning e'tiboringizga ko'rgazmaga bag'ishlangan ExpoDaily noyob ko'rgazma qo'llanmasini taqdim etadi. O'z reklamangizni uning sahifalarida joylashtirish imkoniyatini ko'rib chiqishni taklif qilishdan mamnunmiz.

MCA Uzbekistan is a driver
Machinery Central Asia— является ключевой профессиональной платформой для компаний, ориентированных на развитие инновационных промышленных и цифровых технологий.
Machinery Central Asia 2026 — Центральноазиатская Международная выставка цифровых технологий, автоматизации, искусственного интеллекта и решений Industry 4.0 для «умных фабрик» и современного промышленного производства.
Ключевая профессиональная платформа предоставляет компаниям уникальные возможности для G2B/B2B-нетворкинга, презентации решений по повышению производительности, энергоэффективности и прозрачности производственных процессов, демонстрации практической ценности цифровых технологий, а также адаптации продуктов и сервисов под требования отечественного рынка.
О ВЫСТАВКЕ СКАЧАТЬ БРОШЮРУ ВЫСТАВКИ
Official support and partners
СООРГАНИЗАТОР
Статистика Узбекистан - 2025
трлн сумов инвестиций в основной капитал
591,1
инвестиций в индустрию и автоматизацию
27,2 %
место в мире по скорости интернета
71-е
+17
позиций в мировом рейтинге AI Readiness Index
Станьте спонсором
СПОНСОРСКИЕ ВОЗМОЖНОСТИ
Мы предлагаем возможности спонсорства не только участникам, но и компаниям, которые не принимают участия, чтобы эффективно максимизировать коммерческий потенциал мероприятия
Деловая программа & ExpoDaily
ПЛАНИРУЙТЕ ВАШИ ДЕЛОВЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ ЗАРАНЕЕ!
Компания Iteca Exhibitions работает в сфере организации деловых мероприятий с 1995 года, наша команда предлагает Вам помощь в проведении и организации деловых мероприятий в рамках Международных выставок. Международная выставочная компания Iteca Exhibitions представляет Вашему вниманию уникальный выставочный путеводитель ExpoDaily приуроченный к выставке. Мы рады предложить рассмотреть возможность размещения Вашей рекламы на его страницах.